Update/beëindiging Stremming brug Giethoorn Zuid

Van de projectleider hebben we het bericht ontvangen dat de stremming vanaf vrijdagmiddag 19 december zal zijn beëindigd:

“De werkzaamheden aan de Zuidelijke Giethoornbrug verlopen, ondanks wat onvoorziene tegenslagen, voorspoedig.
Daardoor kunnen we alle werkzaamheden waardoor het wegverkeer gestremd was, deze week al uitvoeren. 

Dat betekent dat de verkeersafzetting op de brug morgen verwijderd wordt, en na de kerstvakantie ook niet meer teruggeplaatst gaat worden.

Het verkeer kan vanaf morgen (einde dag) dus weer gewoon gebruik maken van de brug.

Na de kerstvakantie kan het zijn dat we af en toe nog wat werkzaamheden moeten doen waarvoor we een klein stukje van de weg afzetten. Maar de brug wordt niet meer helemaal afgesloten.”



SPIE voert in opdracht van de provincie Overijssel van 25 november 2024 tot en met 24 januari 2025
werkzaamheden uit aan de Zuidelijke Giethoornbrug (Cornelisgracht) over het Kanaal
Beukers-Steenwijk.

De brug is in de periode van maandag 9 december 2024 tot en met vrijdag 24 januari voor het gemotoriseerd verkeer over de brug en het vaarwegverkeer gestremd.( update: Tijdens de periode rond kerst en oud en nieuw, van zaterdag 21 december 2024 tot zondag 5 januari 2025 kan de brug wel door gemotoriseerd verkeer worden gebruikt.)


Reacties

Eén reactie op “Update/beëindiging Stremming brug Giethoorn Zuid”

  1. Koppers avatar

    Brug vast lassen
    Die ene zeilboot die er langs gaat kan de mast ook inklappen